Loading Circle

Karpackie koryto

Po zwiedzaniu Ekomuzeum zapraszamy na prawdziwą ucztę smaków i aromatów w naszym klimatycznym Grill Barze, gdzie serwujemy pyszne szaszłyki grillowane na szampurach, soczystą kiełbaskę oraz orzeźwiające piwo. Czekają tu na Ciebie wyjątkowe doznania kulinarne.

Szaszłyki nasza specjalność to aromatyczne szaszłyki. Do ich przyrządzenia wykorzystujemy wyłącznie świeże, najwyższej jakości mięso wieprzowego przyrządzane zgodnie z przepisami kuchni wschodniej, podawane z charakterystycznymi dla tej właśnie kuchni warzywami (min. kiszony czosnek, pomidory, krirzałka czy marchewka po koreańsku). Nad ogniskiem w żeliwnym kociołku dusimy ziemniaki ze słoniną które dopełnią smak szaszłyków.

Piwo: Aby uzupełnić niepowtarzalny smak grillowanych przysmaków, proponujemy bogaty wybór piw z browaru Grybów oraz wyjątkową serie piw bieszczadzkich min. „Wypalone Ciemne”, „Żmijowe”, „Hossowe”, „Mocny drwal”, „Pele” i wiele innych. Chłodne piwo nie tylko Cię orzeźwi ale i podkreśli smak posiłku. Niezależnie czy preferujesz lekkie lagerki, kraftowe specjały czy intensywne smaki mamy coś dla każdego piwnego konesera.

Kiełbaski Nie może zabraknąć tradycyjnych kiełbasek. Starannie dobrana receptura, najlepsze składniki i umiejętne pieczenie na grillu sprawiają, że smakuje ona wyśmienicie. Zapraszamy do „Karpackiego Koryta” na wyjątkową ucztę smaków w otoczeniu wyjątkowego miejsca. Wspólnie tworzymy doświadczenia które na długo zostają w pamięci!