Loading Circle

Spektakl Ognia


Na Wypale, Ekomuzeum węgla drzewnego w Radoszycach zaprasza na spektakl O PALENIU OGNIA I INNYCH NAJWAŻNIEJSZYCH SPRAWACH Trio na Ognisko Opowieść i Muzykę Poniedziałek 14.08.2023 Radoszyce (przed wsią od strony Komańczy)

O spektaklu:
Wyjątkowy spektakl z ogniem w centrum. Krajobrazy z płonących kłód, pieśni indiańskie i polskie, ciekawe instrumenty. Opowieści z różnych stron świata z ogniem, o ogniu i wokół ognia Trochę wykład, trochę rytuał. O żywiole z różnych perspektyw, o sztuce palenia ognisk i małej dziewczynce, co zmieniła świat. Bartosz Ignacy Wrona - opowieść Piotr Magdziarz - ogień Bartosz Luz -  muzyka

O twórcach:
Bartosz Ignacy Wrona  (Baligród/Sanok) - przewodnik, opowiadacz, masażysta, improwizator. Od lat buduje narracje słowem i głosem. Piotr Magdziarz (Skierniewice/Warszawa) - fotograf, producent video, technik teatralny z związany z Teatrem Realistycznym oraz Teatrem Węgajty. Bartosz Luz (Łęczna)- wokalista i multiinstrumentalista grający z zespołami Żywi Joł! i Open Source. Prowadzi Podróże w dźwiękach.  Na wypale, Ekomuzeum węgla drzewnego to nowe miejsce na mapie pogranicza Bieszczad i Beskidu Niskiego. Pokazuje historię i teraźniejszość wypału bieszczadzkiego czarnego złota oraz życie węglarzy. To działający wypał i muzeum z ciekawą opowieścią zarazem.

Więcej informacji

Odwiedz rownież

Aktualnosci


Usługi


Rezerwacje biletów


O nas


O muzeum


Skontaktuj się z namiGodziny otwarcia

Sezon letni

Maj

Poniedziałek - Czwartek - ZAMKNIĘTE

Piątek - Niedziela - 10:00 - 18:00


czerwiec-wrzesień

Poniedziałek - Czwartek - 10:00 - 18:00

Piątek - Niedziela - 10:00 - 18:00


Październik

Poniedziałek - Czwartek - ZAMKNIĘTE

Piątek - Niedziela - 10:00 - 18:00Sezon zimowy

Listopad-Kwiecień - ZAMKNIĘTE